Identyfikatory

                                                    

 

Identyfikatory przydają się na konferencjach, sympozjach oraz wszelkiego rodzaju imprezach masowych. Oferujemy 2 rodzaje identyfikatorów, identyfikatory dwustronnie laminowane w dwóch rozmiarach: A6 (105x148mm) oraz  90x55mm. Identyfikatory te mogą być zarówno jedno jak i dwustronne, a za dopłatą możemy zrobić w nich otwór na smycz lub je odpowiednio spersonalizować. Drugi rodzaj identyfikatorów to identyfikatory z klipsem. Mają one wymiary 88x53mm. Jeżeli posiadasz własne klipsy to możesz domówić same wkładki. Wkładki do identyfikatorów są jednostronne i również istnieje możliwość ich personalizacji.

                                         

identyfikator w plastikowym etui     identyfikator w laminacie          identyfikator na klipsie

 

Rodzaj identyfikatora
Zadruk
Liczba sztuk
Rodzaj papieru
Personalizacja
Dziurkowanie
Termin Realizacji
?

Standard:

Jeżeli chcesz przyspieszyć termin, to istnieje możliwość wyboru wersji Ekspres - wiąże się ona z dopłatą. Natomiast jeżeli chcesz zapłacić mniej, a nie masz nic przeciwko czekaniu kilka dni dłużej to wybierz Rabat za czas i ciesz się niższą ceną.

Trwa wgrywanie pliku, proszę czekać
Pliki można wgrać również w późniejszych etapach zamówienia.

Pliki do wydruku certyfikatów powinny mieć 3mm spadu, a elementy znaczące (grafiki, teksty, logotypy) powinny zostać odsunięte od krawędzi cięcia o 3 mm.

Ogólne wytyczne dotyczące przygotywania plików(kolorystyka, wymiary, formaty plików) znajdziecie Państwo w zakładce "Jak przygotować plik"

Do wykonania druków personalizowanych potrzebujemy pliku xls, w którym w kolejnych wierszach zawarte będą wszystkie pozycje do wydrukowania
Informacje, które mają zostać umieszczone w innych linijkach powinny znaleźć się w osobnych kolumnach.
Na przykład: 2 kolumny nazwane "imię" oraz "nazwisko" z imionami i nazwiskami w kolejnych wierszach.