Terminy realizacji

W naszej ofercie do wyboru są 3 rodzaje terminów.

Dokładny termin realizacji zlecenia przyjdzie do Ciebie mailem po jego złożeniu.

Termin standardowy jest najczęściej wybieraną przez klientów opcją. Wynosi on 2-3 dni robocze (w zależności od zamówionego produktu)

Jeżeli zależy Ci na szybszej realizacji to można skorzystać z opcji Ekspres, skraca ona termin wykonania zlecenia, ale jest przez to droższa.

Jeśli natomiast zależy Ci na lepszej cenie, to dostępna jest opcja Rabat za czas. Termin realizacji zlecenia w tym przypadku wynosi 4-5 dni roboczych, ale w cenę wliczony jest rabat za cierpliwość.

Jeżeli interesuje Cię szybszy czas realizacji niż ten dostępny w kalkulatorze - wyślij nam maila z plikiem, nakładem i terminem w jakim chciałbyś odebrać zlecenie, a napiszemy czy jest to technicznie wykonalne.

Mamy również możliwość wysyłania paczek do paczkomatów - w tym przypadku czas realizacji/dostawy wydłuża się zwykle o 1-2 dni, ale Klient może odebrac ją z paczkomatu o wygodnej dla siebie porze.

Jeśli chcesz skorzystać z tej opcji napisz o tym w uwagach do zamówienia.

 

Termin realizacji zlecenia, jest liczony od momentu zaksięgowania wpłaty (najszybciej zamówienie otrzymasz płacąc poprzez PayU - wpłata w tym przypadku następuje natychmiastowo, przelew tradycyjny może trwać 1-2 dni robocze i może wpłynąć na późniejszą realizację zlecenia).