Terminy realizacji

W naszej ofercie do wyboru są 3 rodzaje terminów.

Dokładny termin realizacji zlecenia przyjdzie do Ciebie mailem po jego złożeniu.

Termin standardowy jest najczęściej wybieraną przez klientów opcją. Wynosi on 2-4 dni robocze (w zależności od zamówionego produktu)

Jeżeli zależy Ci na szybszej realizacji to można skorzystać z opcji Ekspres, skraca ona termin wykonania zlecenia, ale jest przez to droższa.

Jeśli natomiast zależy Ci na lepszej cenie, to dostępna jest opcja Rabat za czas. Termin realizacji zlecenia w tym przypadku wynosi 5-6 dni roboczych, ale w cenę wliczony jest rabat za cierpliwość.

Jeżeli interesuje Cię szybszy czas realizacji niż ten dostępny w kalkulatorze - wyślij nam maila z plikiem, nakładem i terminem w jakim chciałbyś odebrać zlecenie, a napiszemy czy jest to technicznie wykonalne.

Mamy również możliwość wysyłania paczek do paczkomatów - w tym przypadku czas realizacji/dostawy wydłuża się zwykle o 1-2 dni, ale Klient może odebrac ją z paczkomatu o wygodnej dla siebie porze.

Jeśli chcesz skorzystać z tej opcji napisz o tym w uwagach do zamówienia.

 

Termin realizacji zlecenia, jest liczony od momentu zaksięgowania wpłaty (najszybciej zamówienie otrzymasz płacąc poprzez PayU - wpłata w tym przypadku następuje natychmiastowo, przelew tradycyjny może trwać 1-2 dni robocze i może wpłynąć na późniejszą realizację zlecenia).

 

Żeby zobaczyć ceny kliknij w produkt, który Cię interesuje.

 

Nie musisz się logować.

 

Wybierając parametry produktu pamiętaj że cena zależeć będzie od ilości, wielkości, sposobu wykończenia itp. ale także od czasu jaki zostawisz nam na realizację.

 

Istnieje możliwość przyśpieszenia produkcji (ekspres) ale także zaoszczędzenia pieniędzy przez wybranie czasu ekonomicznego.

 

Zapraszamy!