O nas

Jesteśmy profesjonalną drukarnią naklejek i wydruków wielkoformatowych. Działamy na rynku drukarskim od kilkunastu lat. Wykonujamy naklejki do różnych zastosowań i na różne obiekty jak samochody, laptopy, butelki, na szybę. Zależnie od preferencji nasze naklejki mogą mieć różną przyczepność kleju od bardzo trwałych po łatwo usuwalne. Wykonujemy także broszury, plakaty, tablice, foldery, wizytówki i ulotki reklamowe.

Nasze naklejki i wydruki mogą być dedykowane do wnętrz jak i na zewnatrz gdzie wymagana jest ich wysoka trwałość - barwa kolorów i materiału (np. wodoodporne). Dbając o wysoką jakość naszych wydruków oferujemy też atrakcyjną cenę produktu końcowego. Wykonujemy naklejki plombowe, naklejki do wielokrotnego użytku (easy dot, flat dot), naklejki magnetyczne, odblaskowe itp.

Wskaż nam swoje zapotrzebowanie, a dobierzemy najlepsze rozwiązanie pod kątem wykorzystanej technologii, przygotowania wydruku i wykorzystanych materiałów. Dla podniesienia jakości efektu końcowego w każdym przypadku oferujemy możliwość wykonania wydruków wersji próbnych.

Przy organizacji pracy dążymy do tego, aby nasi Klienci mogli cieszyć się gotowym wydrukiem w możliwie którkim czasie. Zapewniamy szybką dostawę kurierską na terenie Wrocławia i kraju.

Oczywiście wysyłamy również zamówienia do krajów UE.sklep internetowy cyfrowadrukarnia.pl

e-mail: biuro@cyfrowadrukarnia.pl

tel. 794 640 333

ul. Jagodowa 46
55-080 Smolec

NIP: 8941564041

Żeby zobaczyć ceny kliknij w produkt, który Cię interesuje.

 

Nie musisz się logować.

 

Wybierając parametry produktu pamiętaj że cena zależeć będzie od ilości, wielkości, sposobu wykończenia itp. ale także od czasu jaki zostawisz nam na realizację.

 

Istnieje możliwość przyśpieszenia produkcji (ekspres) ale także zaoszczędzenia pieniędzy przez wybranie czasu ekonomicznego.

 

Zapraszamy!