O nas

Jesteśmy profesjonalną drukarnią naklejek i wydruków wielkoformatowych. Działamy na rynku drukarskim od ponad kilkunastu lat. Wykonujamy naklejki na różne obiekty jak samochody, laptopy, butelki, na szybę. Zależnie od preferencji nasze naklejki mogą mieć różną przyczepność kleju od bardzo trwałych po łatwo usuwalne. Wykonujemy także broszury, plakaty, tablice, folderry, wizytówki i ulotki reklamowe.

Nasze naklejki i wydruki mogą być dedykowane do wnętrz jak i na zewnatrz gdzie wymagana jest ich wysoka trwałość - barwa kolorów i materiału (np. wodoodporne). Dbając o wysoką jakość naszych wydruków oferujemy też atrakcyjną cenę produktu końcowego. Wykonujemy naklejki plombowe, easy dot, flat dot, naklejki magnetyczne, odblaskowe itp.

Wskaż nam swoje zapotrzebowanie, a dobierzemy najlepsze rozwiązanie pod kątem wykorzystanej technologii, przygotowania wydruku i wykorzystanych materiałów. Dla podniesienia jakości efektu końcowego w każdym przypadku oferujemy możliwość wykonania wydruków wersji próbnych.

Przy organizacji naszej pracy dążymy do tego, aby nasi Klienci mogli cieszyć się gotowym wydrukiem w możliwie którkim czasie. Na terenie Wrocławia zapewniamy bezpłatny dowóz zamówień, a w ramach całego kraju bezpłatną dostawę kurierską.

sklep internetowy cyfrowadrukarnia.pl Rafał Górzyński
ul. Jagodowa 46
55-080 Smolec
NIP: 894-156-40-41